Sportovní úspěchy naší školy

Po sportovních úspěších v loňském školním roce vyhodnotila Okresní rada Asociace školních sportovních klubů ČR naši školu jako nejúspěšnější základní školu ve školních sportovních soutěžích. Do soutěží se zapojilo 34 základních škol v okrese Plzeň město. Do koeficientu úspěšnosti se započítává účast na okresních, krajských a republikových soutěžích.

V loňském roce se našim žákům a žákyním podařilo uspět v těchto soutěžích: plavání, aquatlon, atletika, přespolní běh, vybíjená, florbal, fotbal, šplh na tyči. Velký dík patří i žákům loňských 9. tříd, kteří svými skvělými výsledky přispěli k vítězství.

Všem sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme mnoho úspěchů v letošním roce.

Poděkování patří i všem pedagogům, kteří naše sportovce na soutěže připravovali a během nich je podporovali.

Mgr. Dana Husáková