Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů (OVOV)

Již pátým rokem se naše škola zúčastnila soutěže OVOV, která vznikla z iniciativy Roberta Změlíka a Romana Šebrleho, olympijských vítězů v desetiboji. Cílem této soutěže je zapojení co největšího počtu dívek a chlapců do sportovních aktivit, prověřit sportovní předpoklady dětí a získat příležitost zkusit sportovní začátky podobnou formou, jaká se osvědčila jim.

2. 5. 2018 se konalo na 11. ZŠ okresní kolo OVOV. V soutěži družstev se vybraní žáci umístili na sedmém místě. Bodový zisk jim i na takovém umístění stačil k postupu do krajského kola. V soutěži jednotlivců se Lucie Adámková umístila na výborném druhém místě.

Dne 24.5. v Tachově sváděli naši závodníci urputné boje v krajském kole. Ve velké konkurenci se podařilo Lucii Adámkové zvítězit a postoupit do republikového finále. V soutěži dvaceti dvou družstev naše škola obsadila jedenáctou příčku.

Děkujeme všem sportovcům za výbornou reprezentaci naší školy.