I v sobotu školní družina plná dětí

Vánoce se kvapem blíží. Každý z nás shání kromě dárků i něco hezkého a nového, čím by ozdobil svůj sváteční stůl. Jako každý rok, i letos vychovatelky uspořádaly první prosincovou sobotu „Vánoční dílny“ v prostorách naší školní družiny.

Návštěvníků přišlo něco okolo stovky. Většinou to byly děti z naší školní družiny v doprovodu rodičů i prarodičů či starších sourozenců. V dopoledních hodinách si všichni mohli za zvuku koled a vůně perníčků vyrobit vlastní svíčku nebo ozdoby na stromeček. Různé druhy svícnů si každý mohl naaranžovat podle své fantazie. Plné pusy dětí svědčily o nejoblíbenější činnosti - pečení a zdobení perníčků. Tuto dílnu se spoustou dobrot a vůní pro děti připravila paní Holická, jedna z maminek našich dětí.

Letošní dílny se opět vydařily. Důkazem byly usměvavé tváře odcházejících návštěvníků a jejich ruce plné vánočních výrobků.

vychovatelky ŠD