Letní příměstský sportovní tábor

Vážení rodiče,

rádi bychom i letos pozvali Vaše děti na oblíbené sportovní kempy, které pro Vás ve spolupráci s 1. ZŠ Plzeň již osmým rokem.

Letní příměstský sportovní tábor je ideální náplní volného času pro všechny děti, které jsou rády v pohybu a chtěly by si vyzkoušet a naučit se nové a zajímavé sportovní disciplíny.

Cílem sportovního tábora je seznámit děti s velkým množstvím tradičních i méně známých sportů pod vedením profesionálních trenérů a užít si přitom co nejvíce zábavy.

Součástí kempu je i testování pohybových předpokladů dětí, na jehož základě si v závěru každý odnese své sportovní vysvědčení doplněné o slovní hodnocení trenérů a doporučení sportu.

Program je pro děti připraven od 7:00 do 17:00 hodin. Ranní příchod je možný mezi 7:00 8:30, vyzvedávání pak 16:30 17:00.