Naši žáci na Prezentiádě

Naši žáci se zúčastnili již 10. ročníku Prezentiády.

Prezentiáda je jedním z projektů spolku Student Cyber Games, který se už od roku 2003 snaží spojit školu se zábavou za pomoci studentských soutěží. Mottem spolku je proto „Hra školou“. Za tu řádku let se tato věta však stala i mottem všech jeho členů a dalších organizátorů soutěží.
Ve škole se dozvídáte spoustu informací. Mnohdy jsou pro vás zajímavé, jindy zas dost nudné. Nejdůležitější jsou ale ty, u kterých vás učitel dokáže zaujmout a vyvolat zvědavost. Přesně tahle schopnost, umět někoho nadchnout, se nedá jen tak předat u tabule, ale je nutné si to zkusit. Prezentiáda je sice soutěž v prezenčních dovednostech, ale také je to jedinečná příležitost zkusit si přednášet „nanečisto“ před publikem, spolupracovat v týmu, zlepšit své komunikační schopnosti nebo se dobře pobavit. Můžete si tak dokázat, že zvládnete zajmout, nebo si naopak nechat poradit a zlepšit své schopnosti.

O projektu - Prezentiáda. Soutěž prezentačních dovedností - Prezentiáda [online]. Copyright © 2019 [cit. 11.04.2019]. Dostupné z: https://prezentiada.cz/o-projektu
Náš tým připravil prezentaci na zadané téma - Kolik stojí štěstí. S prezentací  jsme úspěšně postoupili do krajského kola. Tady  jsme své dovednosti předvedli před odbornou porotou.
Na prvních třech příčkách jsme se neumístili, ale přesto se nám dostalo pochvalného ocenění. Rozhodně jsme si navíc odnesli cenné zkušenosti, nejen v oblasti prezentování, ale i zkušenost s veřejným vystupováním a možnou inspirací třeba napříště.